נגריית דיוק

03-5176211

30 שנות ניסיון בתכנון, עיצוב וביצוע פרוייקטים בתחום הנגרות

פייסבוק נגריית דיוק

050-5217179

Webydo

עבודות נגרות קטנות

 

במשך שנים שחוקרים מנסים לברר את הקשר שבין העיצוב הביתי לאווירה המשפחתית בבתים שונים ברחבי העולם. כל בית צריך להיות כמה שיותר נוח עבור הדיירים המתגוררים בו ולהשרות אווירה נעימה, משפחתית ומאוחדת. העיצוב הכולל של הבית מושפע במיוחד מהרהיטים השונים, בעיקר אלו שתופסים נפח גדול בבית.

 

כשאתם מחפשים נגריה שתבצע עבורכם עבודות נגרות שונות ותעצב לכם את הרהיטים השונים בביתכם ובמיוחד כאשר מדובר בעבודות נגרות קטנות, אתם מעוניינים בעבודה שמתבצעת באהבה, בדיוק ובאיכות מקסימלית.

 

עבודות נגרות קטנות – יצירתי או תעשייתי?

 

התעשיות הגדולות מייצרות מדי יום אלפי רהיטים שונים באמצעות מכונות שונות שחוזרות על פס היצור. ניתן להבחין בין המוצרים של התעשיות הגדולות והייצור שמתבצע באמצעות מכונות לעומת העבודות המתבצעות באופן פרטי על ידי איש מקצוע שמכין את המוצרים ביצירתיות ובאהבה.

 

כל בית זקוק לרהיט המיוחד שלו אשר ימלא את הצרכים השונים שלו. הגודל של הרהיט, השימושים השונים שלו, הצבעים וחומרי הגלם צריכים להיבחר על ידי הדיירים אשר מעוניינים ליצור לעצמם את האווירה הנעימה ביותר. נגריות פרטיות עשויות להכין עבורכם את החומרים המתאימים ביותר ולמלא את הצרכים שלכם באמצעות עבודות נגרות קטנות ויצירתיות.

 

כאשר איש מקצוע מכין עבורכם את המוצרים השונים ניתן לצפות באיכות, במחשבה ובאהבה למקצוע. התהליך מתחיל בבחירת העצים או החומרים המתאימים שישמשו ויענו על הצרכים והדרישות של הלקוחות השונים. כחלק מהתהליך יש להתאים מידות, לערוך שיופים ולהתאים את המוצר כך שיהיה כמה שיותר מתאים והולם לבית אליו הוא מיועד.

 

עבודות נגרות קטנות בנגריית דיוק

 

אנו מזמינים אתכם לבחור את המוצרים המתאימים והנעימים ביותר לביתכם ולהזמין מאתנו עבודות נגרות קטנות. עסק משפחתי שמזה 3 דורות מכין באהבה יצירות נגרות שונות שמשמשות נגרים, מעצבים, אמנים ובעיקר לקוחות מרוצים.

 

אנו מספקים מגוון רחב של פתרונות מעוצבים לפרויקטים בינוניים וגדולים ויודעים להתאים את חומרי הגלם, המידות, הזוויות עד לתוצר המושלם עבור הלקוחות שלנו.

 

אנו מתעדכנים מדי יום בטכנולוגיות והחידושים במקצוע שלנו ומבטיחים ללקוחותינו את המוצרים האיכותיים ביותר מחומרי הגלם הטובים ביותר.