נגריית דיוק

03-5176211

30 שנות ניסיון בתכנון, עיצוב וביצוע פרוייקטים בתחום הנגרות

פייסבוק נגריית דיוק

050-5217179

Webydo

רהיטים בהזמנה אישית - נגרות בהתאמה אישית

 

 

תחום הנגרות התפתח בשנים האחרונות וכיום רבים בוחרים בנגרים לביצוע עבודות ובניית רהיטים שונים למטבח ולחדרים השונים בביתם. קיים הבדל משמעותי בין עבודות נגרות פרטיות לבין עבודות תעשייתיות ובמידה והנכם מעוניינים בעיצוב מותאם אישית של רהיטים שונים והתאמתם לנוף הכללי ולעיצוב הכולל של הבית, נגריות מקצועיות הן הפתרון המושלם עבורכם.

 

במדינת ישראל קיימות מאות נגריות שמציעות את שירותן לביצוע עבודות עבור הלקוחות השונים. על מנת שהעיצוב הכללי של הבית יראה במיטבו ולאורך זמן, עליכם לבחור את הנגרייה המקצועית והאיכותית ביותר.

 

האם תוכלו להשוות בין רהיטים המיוצרים באהבה ובנגיעה אישית לבין נגריות גדולות ומתועשות?

 

נגריית דיוק מעצבת ומייצרת מגוון רחב של עבודות באיכות ללא פשרות. זהו עסק משפחתי בו נפגשים 3 דורות של אמנים, מעצבים ונגרים שלכולם השראה וידע רחב בתחום. אנו מייצרים רהיטים בהתאמה אישית מלאה ללקוח הפרטי ועובדים בשיתוף עם אדריכלים ומעצבים מהשורה הראשונה בארץ. כמו כן, נגריית דיוק מספקת פתרונות מעוצבים לפרויקטים גדולים ובינוניים כאחד.

 

על מנת שתוכלו ליהנות מהרהיטים שלכם לאורך זמן אנו מבטיחים ללקוחותינו כי חומרי הגלם שאנו משתמשים בהם הם איכותיים במיוחד ומחזיקים לאורך זמן. בנגריה שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי עץ וסוגים שונים ויחד עם המעצבים השונים שלנו תוכלו להתאים לעצמכם את הרהיטים המעוצבים המתאימים ביותר לביתכם.

 

השילוב בין אמנות, יצירתיות, כוח עבודה מיומן וכלים חדשניים ומודרניים מאפשר לנו לשרת את לקוחותינו ברמה הגבוהה ביותר ולהבטיח את העבודות האיכותיות ביותר.

 

באתר האינטרנט שלנו תוכלו לצפות במגוון רחב של עבודות ופרויקטים שביצענו ללקוחותינו השונים לאורך השנים. בין העבודות: קטלוג של עבודות במטבחים, חדרי אמבטיה, חדרי ארונות, חדרי שינה, משרדים והדמיות.

 

אנו מתמחים בביצוע פרויקטים פרטיים וביצוע פרויקטים מסחריים ועובדים בשיתוף פעולה עם מגוון רחב של אדריכלים ומעצבים שמעוניינים לקבל את העבודות האיכותיות ביותר ביתר דיוק.

 

אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ולקבל מאתנו שירות מקצועי, ייעוץ מקיף והכוונה לגבי המוצרים השונים על מנת שנוכל להתאים עבורכם את עבודות הרהיטים והנגרות הטובות והמתאימות ביותר לביתכם או למשרדכם.