נגריית דיוק

03-5176211

30 שנות ניסיון בתכנון, עיצוב וביצוע פרוייקטים בתחום הנגרות

פייסבוק נגריית דיוק

050-5217179

חדרי ארונות

 

Webydo

נגריית דיוק משלימה עבורכם את כל מרכבי הבית גם בתחום הארונות ונותנת מענה איכותי בכל פרמטר. חדרי הארונות נבנים ומיוצרים בהתאמה אישית לצרכים של כל אחד, ע"פ רצונו.

ארונות הינם פריט ריהוט חובה כמעט בכל חדר. ארונות קיר מיוצרים בשלל אפשריות: ארונות בעלי דפנות העומדים בפני עצמם (פרי סטנדינג) או כוללים רק דלתות, ארונות ללא דפנות ובנויים בתוך גומחה או בנישה בקיר.הודות לטכנולוגיה המודרנית של ייצור רהיטים, ארונות קיר ניתנים לעיצוב במגוון דגמים וצבעים, עם חזיתות מרהיבות בגימורים שונים בהתאם לטעמכם ולסיגנון האהוב עליכם.

ארונות בהתאמה אישית

 

בחדרים השונים בביתנו אנו צריכים להרגיש כמה שיותר נוח וחלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב והאווירה שבבית קשורה לארונות. הארונות בחדרים תופסים חלל גדול יחסית ובכך משפיעים במידה משמעותית במיוחד על העיצוב הכללי של הבית.

 

על מנת להפוך את העיצוב לכמה שיותר ביתי ומותאם עבורכם ניתן לפנות לנגריות מקצועיות אשר משלבות שירותי עיצוב ואדריכלות ולהתאים את העיצוב הביתי ואת ארונות ביתכם בהתאמה אישית.

 

בעזרת מחשבה יצירתית, בחירת חומרי הגלם האיכותיים והמתאימים לביתכם ועיצוב מותאם של הארונות תוכלו להפוך את הנוחות בביתכם למקסימלית. ארונות הינם פריט חובה כמעט בכל חדר וניתנים לעיצוב בדגמים שונים: ארונות בעלי דפנות העומדים בפני עצמם (פרי סטנדינג) או כוללים רק דלתות, ארונות ללא דפנות ובנויים בתוך גומחה או בנישה בקיר ועוד...

 

הודות לטכנולוגיה המודרנית והכלים החדשניים של ייצור הרהיטים, ארונות קיר ניתנים לעיצוב במגוון רחב של דגמים וצבעים שונים, עם חזיתות מרהיבות וגימורים שונים בהתאם לטעמכם ולסגנון האהוב עליכם.

 

ארונות בהתאמה אישית בנגריה מומלצת

 

במהלך השנים סייענו לאלפי לקוחות להתאים את ארונות ביתם בצורה הנוחה והמתאימה ביותר לביתם. החשיבה, היצירתיות והשירות המקצועי שמלווה את המשפחות השונות בתהליך ייעוץ והתאמת הארונות, כל זאת בתוספת לעבודה מקצועית וצוותים מיומנים מאפשרים לכם להפוך את החוויה בביתכם לנוחה ביותר.

 

אנו מייבאים את חומרי הגלם האיכותיים ביותר ומתחייבים ללקוחותינו על עבודות מקצועיות ללא פשרות. הנגרייה שלנו היא עסק משפחתי בן 3 דורות המורכב ממעצבים, אדריכלים ואנשי מקצוע שונים שיודעים להתאים לקהל הלקוחות את הארונות הטובים והמתאימים ביותר עבורו.

 

כחלק משירותינו אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מגוון רחב של מעצבים ואדריכלים ומספקים להם את התוצרים הטובים והאיכותיים ביותר שמחזיקים לאורך שנים ומאפשרים לדיירים בבתים השונים ליהנות מהעיצובים המושלמים של הארונות.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף אודות השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו. אנו מתמחים בעיצוב ארונות בכלל הסוגים ובמגוון חומרי גלם ומאפשרים לכם להתאים את הנוחות בביתכם.

 

צפו בגלריות התמונות שלנו של פרויקטים שונים שביצענו לאורך השנים והתקשרו על מנת לתאם פגישת היכרות.