נגריית דיוק

03-5176211

30 שנות ניסיון בתכנון, עיצוב וביצוע פרוייקטים בתחום הנגרות

פייסבוק נגריית דיוק

050-5217179

מטבחים

Webydo

מטבחים נמצאים היום בכל בית ומשמשים אותנו לא רק להכנת המזון ואכילתו.

המטבח הינו "לב הבית", זהו המקום בו נפגשים, אוכלים ומבלים זמן ניכר. אנו אוהבים לשבת ליד השולחן ולהעביר חוויות בין בני הבית. משמעות הדבר כי מטבחים, בנוסף להיותם פונקציונאליים מוכרחים להיות מפנקים, יפים ובעלי אמירה אישית. בשביל זה רצוי לתכנן מראש את המטבח, כך שהתפעול שלו יהיה נוח, נגיש ופשוט. תכנון המטבח מתחיל מבחירת המבנה הרצוי. מטבחים יכולים להיות במגוון רב של מבנים וכל מבנה מתאים למקום ולמשפחה ספציפית.

חלקי המטבח והפריטים המשלימים הם אלה ההופכים אותו לשימושי ונוח. נגריית דיוק דואגת לשלב את פתרונות הפרזול המתקדמים ביותר הכוללים: מסילות, מגירות, מגשים מדפים וידיות חיצוניות.

אנו עובדים עם המותגים המובילים בתחום הפירזול.

חידוש מטבחים

 

בכל בית בישראל יש מטבח והוא משמש את הדיירים השונים בזמני האחרונות השונות (בהכנתם ואכילתם). רבים רואים במטבח כמקום בו הם יכולים להפיק את היצירתיות ונהנים לבשל בו והמטבח בביתנו למעשה הוא "לב הבית" – המקום בו אנו נפגשים, אוכלים ומבלים זמן ניכר במהלך היום.

 

כל משפחה אוהבת לשבת ליד השולחן ולהעביר חוויות ממהלך היום בין בני הבית השונים. מטבחים, בנוסף להיותם פונקציונאליים מוכרחים להיות מפנקים, יפים ובעלי אמירה אישית ולצורך כך יש לתכנן את המטבח בביתכם מראש כך שתוכלו שהתפעול שלו יהיה נוח, נגיש ופשוט.

 

תכנון המטבח מתחיל בבחירת המבנה הרצוי, מטבחים יכולים להיות במגוון רחב של מבנים וכל מבנה מתאים למקום ולמשפחה ספציפית. חלקי המטבח והפריטים המשלימים הופכים את החלל לנוח יותר ושימושי יותר. תפקידה של נגרייה הוא למצוא ולשלב את פתרונות הפרזול המתקדמים ביותר הכוללים: מסילות, מגירות, מגשים, מדפים וידיות חיצוניות על מנת שיהיה אפשר ליהנות מהמטבח כמה שיותר.

 

נגרות מטבחים

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים פונים לנגריות פרטיות על מנת לבצע את עבודות הנגרות ולהכין לעצמם את המטבח המותאם שלהם. קיים הבדל משמעותי בין מטבח שיוצר על ידי מכונות תעשיות לבין מטבחים שיוצרו על ידי נגריות מקצועיות ואותו ההבדל מעניק תחושה נעימה ונוחה בבית ומאפשר לדיירים במבנה ליהנות ממטבח איכותי, מעוצב ונעים.

 

נגריות מקצועיות מציעות שירותי עיצוב ואדריכלות ומסייעות לקהל הלקוחות להשלים עבורם את המטבח האהוב שלהם בצורה ובדרך הנוחה ביותר. בעזרת ייעוץ אישי של מעצב ואדריכל וגישה לאנשי המקצוע הטובים ביותר שנעזרים במכונות חדשניות ובחומרי הגלם האיכותיים ביותר תוכלו להפוך את חלל המטבח בביתכם לחדר האהוב עליכם ולהשרות בו אווירה נעימה, נוחה ומרגיעה, בדיוק כפי שמטבח צריך להיראות.

 

התכנון, העיצוב, הייעוץ, העבודה האיכותית והגימור המושלם יהפוך את המטבח שלכם לכל מה שחלמתם עליו לאורך השנים. אנו מציעים ללקוחותינו חידוש מטבחים. בעזרת צוות נגרים מומלצים המתמחים בעיצוב מטבחים נוכל להפוך את המטבח בביתכם לכל מה שחלמתם עליו לאורך השנים ולאפשר לכם ליהנות מהמטבח שלכם בצורה המקסימלית.