נגריית דיוק

03-5176211

30 שנות ניסיון בתכנון, עיצוב וביצוע פרוייקטים בתחום הנגרות

פייסבוק נגריית דיוק

050-5217179

Webydo

עיצוב הבית

 

ישנה חשיבות גדולה במיוחד לעיצוב הבית ובשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים משקיעים כספים רבים לעיצוב ביתם. העיצוב של הבית עשוי להשרות אווירה מסוימת ורצויה וכך גם בחדרים השונים של הבית. מגוון רחב של מחקרים הציגו כי באמצעות עיצוב נכון ומתאים של הבית ניתן לייצר אווירה משפחתית יותר ויחסים טובים יותר בין הדיירים.

 

קחו לדוגמה חדרי עבודה או חדרי שינה בביתכם. חדר העבודה צריך להשרות אווירה מרגיעה, רצינית ומקצועית ולצורך כך צריך להתאים את החדר בעיצוב הנ"ל. כך גם לגבי חדר השינה ושאר החדרים השונים שבבית. לרהיטים השונים בביתנו יש חלק ניכר בעיצוב הכולל של הבית. הנפח הגדול שהרהיטים השונים תופסים בביתנו משפיע במיוחד על העיצוב הכללי.

 

איך לעצב את הבית בצורה הטובה ביותר?

 

מגוון חנויות מציעות עיצובים שונים לבתים ומציעות לקהל הלקוחות הנרחב לבחור את המבטחים השונים, חדרי הארונות, חדרי השינה וחדרי העבודה השונים בביתם. אך האם לא מגיע לכם עיצוב משלכם?

 

ישנה מגמה של עבודות פרטיות מעוצבות אישית בשנים האחרונות: במקום לרכוש מטבח מוכן תוכלו להזמין עבודות נגרות, להיעזר במעצבים ואדריכלים שבנגריות ולעצב לעצמכם את החדרים המתאימים ביותר עבורכם.

 

בנגריות הפרטיות תוכלו לבחור את העיצוב הכולל של החדר החל מבחירת חומרי הגלם בהם תירצו להשתמש ואותם תרצו להציב בביתכם ועד לגימור של החלקים השונים ברהיטים שלכם כל זאת במחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד.

 

נגריית דיוק – עיצוב הבית בצורה הטובה ביותר עבורכם.

 

נגריית דיוק היא עסק משפחתי אשר עבר במהלך השנים שלוש דורות של אמנים, מעצבים ונגרים אשר רכשו את הידע המתאים על מנת להתאים את המוצרים הטובים ביותר עבור הלקוחות השונים. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מגוון רחב של מעצבים ואדריכלים ומכינים עבורם את הרהיטים המתאימים והאיכותיים ביותר עבור הלקוחות שלכם.

 

בעזרת צוות מקצועי ומיומן, אנשי מקצוע יצירתיים, חומרים איכותיים ומכונות מתקדמות וחדשניות נוכל להגשים את חלום עיצוב הבית שלכם בצורה הטובה ביותר ולהתאים עבורכם את המוצרים השונים כך שתוכלו סוף סוף "להרגיש בבית" בכל החלקים השונים בבית שלכם.